menusearch
my.aminaclub.com

مزیت های همکاری

مزیت های همکاری

مزیت های همکاری با آمینا 

شرکت ها و صاحبان کسب و کار موفق به این نتیجه رسیده اند که بهتر است به جای اینکه برروی توان محدود خود سرمایه گزاری کنند، با یکدیگر همکاری نمایند، تا منفعت بیشتری را عاید کسب کار خود کنند و این مهم را با مذاکره با ابزارها و یا مجموعه های توسعه دهنده، برای خود و کسب وکارشان بوجود می آورند.

به زبان ساده یعنی اگر بازار را یک کیک در نظر بگیریم با دو نگرش روبرو می شویم ، یک نگرش سنتی که میگوید، سهم کیک بیشتری را بگیریم و دو  نگرش مدرن که میگوید کیک را بزرگتر کنیم تا سهم همه زیاد تر شود. بنابراین مشارکت و کار تیمی می تواند به توسعه کاری کل تیم  بیانجامد. در تدوین مدل های همکاری در کسب و کار آمینا ما ابتدا دلایل این همکاری را بررسی می نماییم. 

 

دلایل همکاری با باشگاه ارزش آفرین آمینا چیست؟

 

۱ –استفاده از تکنولوژی در کسب و کار :

رقیب شما در حال حاضر و یا در آینده نزدیک، برای توسعه مارکت خود از تکنولوژی بالاتری نسبت به آنچه در دسترس هست، استفاده می کند، که بدست آوردن آن برای شما و تجارت شما، هزینه برخواهد بود. پس شما می توانید تکنولوژی را درقالب یک همکاری سودمند با آمینا برای خود بدست آورید و حرفه خود را بروز نگه دارید.

این تکنولوژی ها میتواند شامل انواع ابزارهای پذیرش، اپلیکیشن ها، ایجاد باشگاه مشتریان، سایت و روش های گوناگون پرداخت های بانکی باشد.

 

۲-افزایش فروش و نفوذ در بازار:

شما برای نفوذ در بازار و افزایش فروش خود ، باید هزینه زیادی را پرداخت کنید، که ممکن است مقرون به صرفه نباشد ، اما شبکه رو به گسترش آمینا، این امکان را فراهم آورده که شما بتوانید تجارت خود را گسترش داده وسهم بیشتری از بازار، به دست آورید. 

 

۳– تبلیغات :

معمولا کسب وکارها برای حفظ سهم بازارشان پول هنگفتی را صرف تبلیغات میکنند. شرکتها برای رقابت با کسب وکارهای رقیب باید پیوسته خود را به مشتری یادآوری کرده و جایگاه نخست را در ذهن آنها داشته باشند. در غیر این صورت، سهم بازارشان را به رقبا می بازند. اغلب، کسب وکارهایی که سهم کوچکتری از بازار دارند یا تازه وارد هستند، نسبت به کسب وکارهای بزرگتر به تبلیغات بیشتری نیاز دارند. دلیل این مسأله «فرآیند واکنش به تبلیغات» است. بر این اساس، تبلیغات باعث افزایش سهم بازار تا اندازۀ  معینی می شود و پس از آن فروش به دلیل عدم بازگشت مشتریان و عدم تکرار خرید دچار ریزش می شود.

بنابراین شرکتهای با سهم بازار بزرگ بیشتر بر تبلیغاتِ یادآور، که آنها را در ذهن مشتری ماندگار می کند، تمرکز می کنند. در مقابل رقبای کوچکتر برای افزایش سهم بازارشان نیاز به تبلیغات بیشتری دارند. آنها برای ایجاد آگاهی از وجود محصولاتشان و افزایش فروش و سهم بازار به بودجهی بالایی برای تبلیغات نیاز دارند. بر مبنای «فرآیند واکنش به تبلیغات» کسب وکارها و محصولات نو برای دیده شدن در بازار هدف و حفظ این وضعیت برای تحقق خرید، نیاز به سرمایه گذاری بیشتری در تبلیغات دارند. که تمامی این موارد در مجموعه آمینا به گونه ای حرفه ای لحاظ گردیده است .  

 

۴– استفاده از منابع انسانی و تخصص های موجود:

در دنیای آمینا علاوه بر اینکه شرکت ها و کسب و کارهای مختلف به اعضاء باشگاه ارزش آفرین آمینا در قالب  B2Cارائه خدمت می کنند،این امکان هم محیا شده، تا کسب کارها بتوانند با پرداخت هزینه هایی به مراتب کمتر، بصورت B2B نیز، باهم تبادل خدمت نمایند وازمنابع انسانی موجود درکل این بستر بزرگ بهره مند گردند.

 

۵– بالابردن سطح برند :

هنگامی که برند شما در بستر آمینا در کنار برندهای معروف تر قرارمی گیرد سرعت رشد شما به طرز شگفت آوری، سریعتر خواهد بود و درمقابل برندهای معروف تر نیز بجای تولید خدمت های تخصصی، برای رشد امکانات باشگاه خود، از برند شما برای ارائه خدمات به اعضاء خود بهره می برند.

 

۶- بهره مندی از کانال های توزیع :

هزینه توزیع برای کسب و کارها، به علت تک محصولی بودن و یا داشتن سهم کم در سبد مصرف خانوار، معمولا مقرون به صرفه و اقتصادی نمی باشد، اما در مقابل، کسب و کارها می توانند با همکاری با یکدیگر در بستر آمینا هزینه های این حوزه را کاهش دهند .

 

۷– بهره مندی از کل امکانات شبکه 

 

۸- ایجاد ارزش افزوده :

  اینکه محصول شما با خدمات دیگر تکمیل می شود و فروش بیشتری شکل خواهد گرفت و در نتیجه وفاداری را به ارمغان خواهد آورد .