menusearch
my.aminaclub.com

چرا آمینایی شویم؟

چرا آمینایی شویم؟


چرا آمینایی شویم؟

 

آمینا، بستر جدیدی است که در اختیار افراد وکسب وکارها قرار داده شده که در آن، هزینه های تعامل میان تأمین کنندگان و دریافت کنندگان کالاها و خدمات را به نفع مصرف کننده، کاهش می دهد و در این ره گذر اعضاء آمینا میتوانند، با کاهش چشمگیر قیمت ها، کالا و خدمات مورد نیاز خود را با حفظ کیفیت دریافت نمایند.

ما در این قسمت این نفع مالی و خلق ارزش را از سه منظر مورد ارزیابی قرار می دهیم .

 

آمینا از منظر افراد و اعضاء
برای اعضای آمینا این امکان شگفت انگیز فراهم آمده تا بتوانند حجم وسیعی از خدمات را با قیمت های رقابتی و کیفیت بالا عمدتاً به صورت آنلاین دریافت نمایند .

برخی خدمات آمینا عبارت است از :

 

خدمات درمانی 

کاهش هزینه های درمان خانواده، در کنار حفظ کیفیت خدمات از اصول اصلی آمینا به شمار می رود، در این راستا،تمرکز بر روی درمان هایی که عمدتاً تحت پوشش بیمه های تکمیل درمان نیست و یا سهم بیمه تکمیل درمان درآن کم است، از اولویت های درمانی آمینا به شمار می رود، این درمان ها شامل : دندانپزشکی، خدمات هوم کر ( درمان در منزل و محل کار)، زیبایی دندانپزشکی، جراحی زیبایی ولاغری، خدمات روانشناسی و خدمات زیبایی (لیزر، ژل و بوتاکس) می باشد.

 

خدمات بیمه ای

اعضاء آمینا  می توانند کلیه خدمات بیمه ای خود را شامل بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش سوزی و زلزله ، مسؤلیت و سایر شقوق بیمه ای  را  با شرایط کاملا ویژه  و قیمت های استثنایی خریداری نمایند .

 

خدمات گردشگری

آمینا  در بخش گردشگری، شما را به دنیای متفاوتی می برد، واین امکان را برای شما و عزیزانتان فراهم می آورد تا بتوانید، کلیه بلیط های  پروازها و هتلهای داخلی و خارجی، اتوبوس، ترانسفر فرودگاهی و رنت خودروی مورد نیاز خود را باقیمت و شرایط کاملا متفاوت و رقابتی، بصورت آنلاین خرید اری نمایید.

 

خدمات ورزشی

اعضاء آمینا می توانند  در حال حاضر بیش از 70 درصد از استخرها و پارک های آبی کشور را بصورت آنلاین وبا قیمت پایین تر، بر روی سایت aminaclub.com خریداری نمایند و با خاطری آسوده به ورزش خود بپردازند.

 

خدمات حقوقی

حوزه حقوقی آمینا با داشتن 30 دپارتمان فعال،که ازجمله آن می توان به دپارتمان های، حقوق بین الملل،قراردادها، خانواده، تأمین اجتماعی، پزشکی و… اشاره کرد وهمچنین با بهره بردن از بیش از 200 وکیل حاذق به عنوان بزرگترین مجموعه حقوقی کشور، این افتخار را دارد تا بتواند گامی نوین در این عرصه مهم برداشته و دغدغه اعضاء باشگاه ارزش آفرین آمینا را از جهت کاهش هزینه ها و بهره مندی از وکلای برجسته به طور کامل برطرف نماید .

 

خدمات اینترنت و ایتی

برای اعضاء آمینا این امکان فراهم آمده تا بتوانند همگام با برترین های حوزه اینترنت و آی تی، ضمن کاهش چشمگیر هزینه ها  از خدمات وسیع این حوزه از جمله، دریافت اینترنت ثابت و همراه ، خدمات تلکام، راه کارهای سازمانی، امنیت شبکه، طراحی سایت و ده ها خدمت دیگر در اقصی نقاط کشور بهره مند گردند.

 

خدمات پذیرایی و رستوران ها 

کاهش چشمگیر هزینه ها در این حوزه یکی از دغدغه های اصلی ما برای ارائه خدمت رسانی مطلوب تر به اعضای آمینا می باشد.

 

خدمات فروشگاه مجازی

به منظور ارائه خدمات رفاهی و ارزش افزوده، این امکان برای اعضاء آمینا فراهم آمده تا بتوانند بصورت آنلاین خرید های خود وخانواده را در قسمت های مواد غذایی، شوینده، آرایشی بهداشتی، کالاهای دیجیتال، لوازم التحریر و… با کاهش چشمگیر هزینه ها در درب منزل و یا محل کار خود دریافت نمایند.

 

خدمات آموزشی

استفاده از شبکه وسیع خدمات مراکز طرف قرارداد آمینا در حوزه آموزش در سراسر کشور با کاهش هزینه ها .

 

خدمات شهری

 اعضاء آمینا از این پس می توانند با پرداخت مبلغ کمتر از خدماتی نظیر تاکسی اینترنتی، پیک موتوری، رزرو جای پارک خودرو بهره مند گردند.

 

آمینا از منظر صاحبان کسب و کار
شرکت ها و صاحبان کسب و کار موفق، به این نتیجه رسیده اند که بهتر است به جای اینکه برروی توان محدود خود سرمایه گزاری کنند، با یکدیگر همکاری نمایند، تا منفعت بیشتری را عاید کسب کار خود کنند و این مهم را با مذاکره با ابزارها و یا مجموعه های توسعه دهنده، برای خود و کسب وکارشان بوجود می آورند. بنابراین مشارکت و کار تیمی می تواند به توسعه کاری کل تیم  بیانجامد. در تدوین مدل های همکاری در کسب و کار آمینا، ما درقسمت همکارشو به تفصیل مزیت های این همکاری را برشمردیم .

 

آمینا از منظر سازمان ها وشرکت ها
آمینا یعنی امنیت و این مهمترین دستاورد ماست و آن را در محیطی حرفه ای و در بستر شبکه بانکی کشور به مخاطبان خود عرضه می نماییم. دغدغه اکثر سازمان ها تأمین شایسته نیازهای رفاهی پرسنل و کارمندان می باشد و نگرانی اصلی برخی شرکتها بهینه کردن باشگاه مشتربان خود است  و طبیعتاً هرچه این خدمات بهتر وچشمگیر تر باشد رضایت عمومی و در نتیحه وفاداری را افزایش می دهد، باشگاه ارزش آفرین آمینا این امکان را فراهم نموده تا کلیه سازمان ها ، دانشگاه ها و شرکت ها، بتوانند برای  پرسنل و یا اعضای باشگاه مشتریان خود خدماتی مطلوب تر به ارمغان آورند.